עוז שבתיאלי בריאות מהטבע
מומחים לדיקור סיני ורפואה משלימה
4 סיבות מצוינות לבחור בקלינקות 'בריאות מהטבע'

רפואה סינית שהפכה לפופלארית ברחבי ישראל כמו בעולם כולו, הביאה עימה צמיחה של קליניקות ומטפלים/ות רבים בשיטות דיקור, טיפולי מגע, צמחי מרפא ושיטות טיפול נוספות השייכות לרפואה הסינית.
בבואכם לבחור את המטפל/ת לכם, אנא זיכרו את ארבעת הנקודות האלו:

1. נסיון

הנסיון עושה את ההבדל. אין דין רופא מערבי/סיני מתחיל כדין רופא סיני בעל נסיון ארוך שנים.
כמו בכל מקצוע בו דרושה מקצועיות והתמקצעות, גם בטיפולי דיקור סיני, שיאצו ורפואה משלימה בכלל, דרושה היכולת להביא פתרונות ממקרה אחד אל האחר ולשלב ידע שהופק בתהליך עם מטופל אחד לתהליך של מטופל אחר. קוראים לזה נסיון והנסיון קובע בין היתר את הסיכוי שלכם לפתור את המחלה/כאב בצורה הטובה ביותר בעזרת דיקור סיני.

לנו בקליניקות 'בריאות מהטבע' נסיון פרקטי מצטבר של מעל 12 שנים!
אתם מוזמנים לקרוא על הצוות המקצועי והמוכשר, היודע לתת מענה מקיף לבעיות בריאות פשוטות ומורכבות, תוך שימת דגש לשירות האישי והליווי הצמוד עד לפתרון הבעיה הבריאותית.
כל חברי הצוות של מרפאות בריאות מהטבע עבר וממשיך לעבור הכשרות ברמה הגבוהה ביותר ובבתי הספר הטובים ביותר בתחום! כמו כן, אנו מנהיגים ומובילים גם בתחום המחקר וההתחדשות של הרפואה הסינית, מתוך רצון להעניק למטופלינו את הטיפול האיכותי והיעיל ביותר.

2. יכולת

כדי לדעת האם המטפל/ת שלכם יכולים לפתור לכם את הבעיה הבריאותית/להקל את כאבכם, עליהם פשוט לשאול - האם המטפל/ת אכן יודעים ויכולים לפתור את הבעיה הבריאותית - מחלה/כאב/תסמונת וכד' - ממנה אתם סובלים?

מדקרים ומטפלים בשיטות רפואה סינית לא יקחו על עצמם תהליך ריפוי שאינם מסוגלים לסיים על הצד הטוב ביותר. במקרה ואתם חשים אי נוחות עם תשובת המטפל/ת, שיקלו מחדש את השימוש בשירותיו.

3. נוחות

כדי להתמיד בטיפול ולהגיע להישג המבוקש (העלמת כאב/ריפוי מחלה וכד'), על תהליך הריפוי בשיטות רפואה סינית להיות עבורכם נוח. משמע - נגיש. בריאות מהטבע מפעילה מספר מרכזי טיפול מקצועיים ומזמינים, כדי לתת מענה קרוב לבית. כיום, הרשת פעילה באזור השרון והמרכז (אבן יהודה - רמת גן).

4. מגוון

לכל תחום טיפול יש את היתרונות, הקצב והיעילות שלו. צמחי מרפא, שיאצו ודיקור סיני, ערוצי הטיפול המובילים ברפואה סינית, שונים זה מזה בסגולותיהם ובתרומתם לריפוי/שיפור בריאותי בגוף האדם.
כאשר אתם מטופלים בקליניקות 'בריאות מהטבע', אתם מקבלים נגישות לנסיונם, שירותם האדיב ומקצועיותם של מספר מטפלינו.
בקליניקות בריאות מהטבע המטפלים מומחים בשיטות מגוונות (חלקן מגיעות אלינו מחוץ לגבולות הרפואה הסינית) וישנו סיוע הדדי לפתרון בעיות בריאות וכאבים - כאשר המטופל/ת הוא המרכז והמענה הרפואי הכי טוב המוגש לו, הוא עיקר המטרה.

במקרים רבים ובהתאם לתכיפות/חומרת הכאב/מחלה, מתקיים 'קונסוליום' המייצר פתרונות מומלצים ומתווה תוכנית טיפול. הקונסוליום הוא למעשה רב-שיח מרובה משתתפים - מומחים מובילים בתחומם -הדנים בכל מקרה לגופו ובכל מטופל/ת על פי המטרות. בצורה זו, מובטחים למטופלים הייעוץ והטיפול הטובים ביותר.

נשמח לעמוד לרשותכם בייעוץ ראשוני ללא התחייבות ובטיפולי דיקור/רפואה סינית.
לפרטים היתקשרו עכשיו או מלאו את טופס יצירת הקשר באתר.

בברכת רפואה שלמה, עוז שבתיאלי - מנהל המרפאות ומטפל בכיר בהן