עוז שבתיאלי בריאות מהטבע
מומחים לדיקור סיני ורפואה משלימה
המלצה - דיקור סיני לטיפול בבלוטת התריס
א ממליצה על טיפול דיקור סיני לאיזון הורמונאלי

לכבוד אסף עזרא-יעל :
לפני שנה, כשבדיקות הדם זעקו שהמערכת ההורמונאלית לא מאוזנת בעליל, כשהרופאה הדגישה אלטרוקסין (החדש) וגלולות ושאר כדורים בטון משכנע,
החלטתי לנסות דיקור סיני.

19-5-13

דיקור סיני? 
"לא נראה לי שזה יעבוד", אמרתי בטון משכנע לחברתי הטובה, בטון האוסף לתוכו את קולות רופאי הנשים שליוו אותי לאורך השנים, קולה של אמא וכל אותם אנשים שמאמינים שיש רק דרך אחת והיא ברורה וחד משמעית.
מצד שני, חשבתי לעצמי, רגע לפני שאני מתחילה טיפול תרופתי קבוע, למה לא לתת לזה סיכוי?
אז בעידודה המתמיד של החברה התקשרתי. בצד השני של הקו שמעתי קול נעים, סבלני ומקצועי שקבע איתי פגישה ראשונה ולא נראה שהתרגש מהבעיות הרפואיות שמניתי.
מהיכרותי עם טיפול רפואי לא ציפיתי שפגישה כה פרקטית בעיניי תהפוך לאישית, לתהליך, למשהו אחר כל כך.
הדיקור הסיני הפך לשעה שלי ביום, השעה בה מישהו מקשיב לי, כמו שאני רגילה להקשיב לאחרים במשך השבוע. הנקודה הפרקטית, של הדיקור עצמו, היא רק שלב בתהליך של הקשבה לדופק וללב, של מחשבה על התמונה הגדולה, המערכת.
לא חשבתי, שנה קודם לכן, שאני כל כך צריכה את הזמן הזה, של ההשתהות. גם עכשיו, בכתיבתי את המכתב הזה, אני מרגישה קצת נרקסיסטית, מרוכזת בעצמי. כי כל כך התרגלתי לתפקד עם הפנים החוצה, לצרכי הסביבה. 
רציתי להגיד לך, אסף, תודה על התיווך הזה. תודה על שאפשרת לי להיות מי שאני עם כל הסתירות הפנימיות, הכאבים ותודה גם על זה שידעת להביא את התורה המזרחית, הקונטרה לעומס, בעדינות ולא מתוך שיפוט.
במפגשי הטיפול נתת לי מקום- דבר שלא הצלחתי לייצר בעצמי. בשאלות מקלפות הצלחת לגעת היישר בנקודה והמחטים השלימו את הפעולה.
היום, למרות הנוגדנים לבלוטת התריס, התפקוד שלה מאוזן, כפי שמראות שתי הבדיקות האחרונות, אבל יותר מהכל אני מרגישה את זה בחיים שלי: במחשבה על התזונה, על המערכות של הלב בחיבור עם מערכות הגוף. בדיבור על זה ובשילוב של ההכלה עם המעשה.
לצערי, המעבר שלך לאבן יהודה אילץ אותי להיפרד מטיפולך המסור ואני רוצה לנצל את הפרידה הזאת לכתוב לך על התהליך שעברתי בשנה האחרונה ולהודות לך הרבה.
אני מרגישה שיש לי עוד הרבה עבודה על עצמי ועדיין ההתמקדות שלי היא החוצה, לעבודות החינוך שלי, לחינוך, לתלמידים. אני כן זוכרת, אבל, להקשיב לעצמי יותר ומפנה יותר זמן לדברים הבסיסיים האלה שנותנים לי את המקום שלי.
תודה על הליווי בשנה האחרונה, על ההקשבה, על הדיוק.
מי חשבה בכלל, שהדיקור הזה, יהפוך למתנה כזאת.
דיקור סיני?
מסתבר שזה עובד.
 
א’, תל אביב
 
Your Details