עוז שבתיאלי בריאות מהטבע
מומחים לדיקור סיני ורפואה משלימה

אודות עוז שבתיאלי

מומחה לרפואה סינית, דיקור סיני ושיאצו

מתמחה בטיפול בבעיות פריון, טיפול בילדים, כאב ובעיות אורטופדיות, מחלות ראומטיות, אוטואמיוניות ופנימיות.

אישי: המפגש הראשון שלי עם הרפואה הסינית היה בשנת 1997. הגעתי לטיפול דיקור סיני בעקבות המלצה חמה מאחי, שעבר טיפול ברפואה סינית. זו הייתה הפגישה הראשונה שלי עם רפואה שרואה את האדם בצורה שלמה (גוף נפש ונשמה), מעבר לסימפטומים ולכאבים.
הטיפול באמצעות דיקור סיני עזר לי מאוד ובדיעבד אף הוביל אותי אל ייעודי בחיים כמטפל בדיקור סיני ושיאצו ובעל מרפאות לדיקור סיני ורפואה סינית/משלימה.
 
הכשרה מקצועית: בעקבות הגילוי של הדיקור הסיני נרשמתי ללימודי רפואה סינית ודיקור סיני במכללת מדיסין, שם למדתי ארבע שנים רפואה סינית אסכולת ה TCMצמחי מרפא סיניים ושיאצו והוכשרתי כמטפל מוסמך 
 
בתום פרק לימודים זה העמקתי את לימודי ברפואה סינית עתיקה STEMS AND BRANCHES ,רפואה פנימית NEI CHIA במשך שנה,
ו CCTM-רפואה סינית עתיקה בשילוב עם רפואה מערבית במשך שנתיים נוספות, במסגרת העמותה לרפואה סינית עתיקה בהדרכתו של PETER VAN KERVEL . 
 
בהמשך למדתי במשך שנה קורס רפואה מערבית למומחים ברפואה סינית מטעם קופת חולים כללית.
שנה קורס התמחות ברפואה סינית בראי הנפש.
שנה וחצי קורסי התמחות והעמקה בכתבים הסיניים שנקרא "שער הזהב" 
 
משנת 2004 אני מטפל בדיקור סיני ורפואה סינית במרפאות הפרטיות שלי.
משנת 2005 ועד 2015 טיפלתי בדיקור סיני במרפאה קהילתית בקופת חולים כללית.
בשנת 2005 לימדתי דיקור סיני במכללת מדיסין.
בשנים 2006-2008 לימדתי במגמת דיקור סיני באוניברסיטה העברית, הפקולטה לחקלאות ברחובות בשיטת הגזעים והענפים.
בשנים האחרונות אני לומד QI GONG בשיטת ZHI NENG QI GONG או באנגלית WISDOM HEALING QI GONG, ומשלב את הידע המופלא של ה QI GONG בטיפולי.
 
במהלך שנות עבודתי התמחתי בטיפול בבעיות פוריות בנשים וגברים, בבעיות כאב ואורטופדיה, בטיפול בילדים ובטיפול במחלות פנימיות ואוטואימוניות,
כל  זאת באמצעות דיקור סיני, שיאצו והרכבת פורמולות צמחים אישיות למטופלים על פי אבחון אישי מעמיק, ותוך שילוב וטיפול בגוף ובנפש גם יחד.
 
כיום אני ממשיך ללמוד ולחקור את תחום הרפואה הסינית מתוך אהבה וסקרנות רבה לתחום ולידע הרפואי הרב, ובכדי לתת למטופלי את הטיפול המקצועי ביותר שאפשר.
 
החזון שלי: תחום הריפוי והיכולת לעזור לאנשים להבריא ולהתחבר לאנרגיית הריפוי הטבעית שבתוכם הנו זכות גדולה שנפלה בחלקי, זוהי דרך חיים שטבועה בתוכי ואני חש מחויבות עמוקה לבצע את תפקידי ברמה הגבוהה היותר, זאת תוך למידה וגדילה אישית מתמדת!, והענקת מלוא הידע שלי, בכוונה מלאה, לכל מטופל/ת באשר הם.
 
בברכת רפואה שלמה, עוז שבתיאלי
 
Your Details